Sport LANNA

Podporujeme všechny nadšené sportovce. Rozdíly neděláme.

Ve spolupráci s občanským sdružením České Budějovice Vojtěcha Adalberta Lanny Vám nabídneme kulturní stánek, ve kterém si můžete zahrát šachy a poměřit tak síly bez rozdílu věku a pohlaví. Podpoříme spoluobčana, který má víc odhodlání než přízně osudu, nebo Vás necháme v zimě zabruslit na místě, kde byste to nečekali. Sledujte naše stránky a Facebook.


HANDBIKE

Jste tím, kým se stáváte silou své vůle. My to víme a podpoříme Vás. Jste občan Českých Budějovic? Vaše vůle nemá hranice? Nikdy to nevzdáte? Vás hledáme! Pořídili jsme HandBike a umožníme vám jej využívat. Spojte se s námi.

ŠACH LANNŮV
Šachové turnaje Šachu Lannova probíhaly v Kavárně LANNA. Dnes královskou hru připomíná Lannův pohár, který byl vyroben řezbářem Ing. Janem Valkem, občanem Českých Budějovic. Samotné tělo poháru je z kmene lípy srdčité (národní dřeviny) z českobudějovických lesů okolí Haklova Dvora. V markýzách poháru jsou vsazeny plastické znaky partnerů: Budějovického Budvaru, města Českých Budějovic a českobudějovické Kavárny LANNA. Útroby poháru skrývají zprávu pro budoucí generace.

Mohutný trup poháru pak obsahuje skrytou výduť, do které byl ukryt datový nosič se vzkazy občanů jako poselství dalším generacím, dobový výtisk Českobudějovického deníku a informace vázající se k Budějovicím.

Jména vítězů jsou trvale vryta do podstavce poháru.


LANNOVO PŘÍRODNÍ KLUZIŠTĚ
Necháme vás zabruslit si na neobvyklém místě! Pokud budeme v přízni počasí, vytvoříme na Náplavce lední plochu. Chceme, aby Náplavka ožila. Vltava baví! Přijďte na přírodní kluziště.


LANNŮV ZIMNÍ PONOR VLTAVSKÝ
Kdo má svoji tradici, má svoji hrdost. Podporujeme všechny nadšené sportovce. Každoročně na Silvestra s Vámi přeplaveme Vltavu. Přijďte si zaplavat nebo jen podpořit budějcké otužilce.